Socijalni program GSP-a Beograd i dalje urušavanje sistema javnog prevoza sutra pred gradskim odbornicima
Strmoglavo urušavanje Gradskog saobraćajnog preduzeća Beograd (GSP) tokom mandata gradonačelnika Aleksandra Šapića se nastavlja ozvaničenjem programa za dobrovoljno napuštanje preduzeća. Prepuštanje velikog broja linija javnog prevoza privatnicima je dovelo do stvaranje viška zaposlenih u GSP-u, a predstojeća sednica gradske Skupštine odlučuje o njihovoj daljoj sudbini.
Strmoglavo urušavanje Gradskog saobraćajnog preduzeća Beograd (GSP) tokom mandata gradonačelnika Aleksandra Šapića se nastavlja ozvaničenjem programa za dobrovoljno napuštanje preduzeća. Prepuštanje velikog broja linija javnog prevoza privatnicima je dovelo do stvaranje viška zaposlenih u GSP-u, a predstojeća sednica gradske Skupštine odlučuje o njihovoj daljoj sudbini.